Про рекорди

 

А.Демяненко, US0QG

 

Сьогодні досить популярним стало встановлення різноманітних рекордів, в тому числі до книги рекордів Гінеса чи України. В яких тільки номінаціях їх не встановлюють! Також відомо, що біля 30 років тому американські радіоаматори встановили рекорд для книги Гінеса, провівши за один календарний рік велику кількість зв’язків з різними кореспондентами. В подальшому цей рекорд намагались побити болгарські короткохвильовики. На жаль результат їхньої спроби мені не відомий.

У зв’язку з цим пропоную українським короткохвильовикам реалізувати номінацію в книгу рекордів України. Для цього потрібно за один календарний рік прийняти участь у максимальній кількості контестів. В Україні є багато колективних радіостанцій, які добре укомплектовані і зможуть налагодити контакт з Оргкомітетом. Щоб виключити ефектстахановського рекорду” вважаю, що це повинна бути саме колективна радіостанція (хоча не виключена і участь індивідуальних).

Випереджаючи звинувачення себе у прожектерстві, повідомляю, що я US0QG прийняв участь за 2011 рік у 155 контестах різного рівня, розпочинаючи від мінітестів і закінчуючи серйозними міжнародними змаганнями. Працював тільки на коротких хвилях телеграфом і телефоном. Усі звіти відправляв у паперовому вигляді. Так як окремі організатори змагань вимагають звіти у електронній формі, то з цієї причини повернулось три звіта, а в 5 тестах мене перевели в категорію „поза заліком”.

На цей час з різних джерел маю підтвердження про участь у 96 тестах (дипломи, сертифікати, інфо з газетиРадіоінформ” та Інтернету). У всіх тестах працював самостійно на простій апаратурі, тому впевнений, що для „крутоїколективки прийняти учать у більш як 200 тестах за рік це цілком реально.

 

Рейтинг@Mail.ru